Дітям

Лікування очей у дітей має комплексний характер та підбирається для кожного маленького клієнта виключно індівідуально, враховуючи особливості його зору та можливих супутніх ускладнень. Саме в дитячому віці найлегше впоратися з більшістю захворювань зорового апарату, без хірургічного втручання. Лікування очей у дітей найбільше залежить від своєчасно проведеної діагностики та дотримання рекомендацій офтальмолога.

Сучасна офтальмологія використовує велику кількість видів, методів та методик лікування патології зору. Окреме важливе місце у дитячій офтальмології займає апаратне лікування. Апаратне лікування очей у дітей застосовують для профілактики та консервативного терапевтичного лікування амбліопії, різних видів косоокості, прогресуючої близькозорості, спазму акомодації, дегенерації сітківки, атрофії зорового нерва та інших захворювань.
В нашому офтальмологічному центрі це лікування проводиться у спеціалізованих кабінетах досвідченими спеціалістами.

Найчастіше апаратне лікування очей у дітей призначається курсом по 10-14 сеансів на 6-8 приборах. Курс лікування розроблюється індивідуально для кожної дитини, з урахуванням особливостей її захворювання. Апаратне лікування очей у дітей дає набагато кращій та стійкий результат ніж у дорослих. Курс апаратного лікування допомогає покращити гостроту зору, зоровий комфорт, та підвищити працездатність циліарного м’яза ока.